kom 504 088 868
tel (81) 882 50 09

Pod szyldem "Rozanna" kryje się nie tylko wykwintna, potrafiąca zapewnić spokój i odprężenie restauracja, pizzeria, ale również przytulne i wygodne pokoje oraz oferujący niespotykane w okolicy usługi Pub Mexico.

Odwiedzający "Rozannę" mają okazję spędzić czas w przyjaznej atmosferze, otoczeni oryginalnym wystrojem i wysokim standardem oferowanych usług.

Czekamy na Państwa w uroczej okolicy, w miejscu gdzie przecinają się liczne turystyczne, biznesowe i kulturalne szlaki Lubelszczyzny.

"Rozanna" mieści się niemal w samym centrum Wąwolnicy, niewielkiej, ale znanej miejscowości o bogatej i czasem burzliwej historii sięgającej XI wieku. Otoczenie Wąwolnicy, dolina rzeki Bystrej, charakteryzuje się wyjątkową rzeźbą terenu i określane jest mianem Krainy Lessowych Wąwozów.

Bagaż walorów kulturowych, ciekawa historia i wyjątkowe położenie otwiera przed Państwem możliwości połączenia planów turystycznych, wypoczynkowych, biznesowych, a także rozrywkowych, związanych z organizacją imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością oficjalnej strony internetowej "Rozanny". Polecamy również kontakt bezpośredni, który pozwoli nam poznać Państwa oczekiwania i uzupełni obraz naszych usług.

Zapraszamy do "Rozanny"

 

 

 

Rozanna

ul. 3- go Maja 1, 24-160 Wąwolnica
tel (81) 88 25 009
kom 504 088 868
kom 797 574 232
info@rozanna.pl